Předškolní příprava

Toto pondělí 12.4.2021 odpolední předškolní příprava zatím nebude. Děkujeme za pochopení.

Instruktážní leták k testu LEPU

Vážení rodiče, vkládáme instruktážní leták k použití testu, který budeme v MŠ používat, Prosíme, seznamte své děti s postupem, k nácviku použijte např.vatovou tyčinku. Jde pouze o to, aby děti věděly, co je čeká a že opravdu není se čeho bát. Děkujeme za spolupráci.

Informace k otevření MŠ dne 12.4.2021

Vážení rodiče,
s ohledem na skutečnost, že jste dnes byli třídními učitelkami kontaktováni a informováni telefonicky, dovolujeme si připojit již pouze podrobnější informace k pondělnímu testování před nástupem do MŠ.

Informace k platbám školného a stravného

Vážení rodiče,
vzhledem k faktu, že nyní už alespoň tušíme, jak se bude
naše (a tím i vaše) situace vyvíjet, dovolujeme si vám zaslat důležité
informace k platbám školného a stravného v následujících měsících.
1/ Ti z vás, kdo uhradili březnové ŠKOLNÉ (tedy mimo předškoláků, kteří
školné neplatí) jej v plné výši obdržíte do konce tohoto týdne zpět na účet
2/ Prosíme všechny, aby si zrušili platební příkazy ŠKOLNÉHO na další
měsíce. Pokud se k této informaci nedostanete včas, nebo se vám to z

Ahoj Čmeláci!

Ahoj ČMELÁCI,
věříme, že jste si krásně a barevně užili Velikonoce a už se těšíme na fotky. Tentokrát jednu fotku posíláme i my - s osením a nabarvenými vajíčky. Barvili jsme práškovými barvami, ale i cibulovými slupkami, přes kuchyňskou utěrku nebo pomocí přírodnin v ponožce. Osení moc nechtělo růst přes ponožku, tak jsme jí nastřihli a tráva už si cestu našla. Snad se brzy uvidíme a vše si povíme hezky z očí do očí :)

Ahoj Včelky!

Doufáme, že jste prožili krásné svátky a užili si všechny velikonoční zvyky alespoň v rámci rodiny.

Ahoj Kytičky!

Ahoj Kytičky,

VELIKONOČNÍ STEZKA

Děkujeme všem, kdo se zúčastnili naší Velikonoční stezky! Zvláště pak těm, kteří nás poctili milou zpětnou vazbou v podobě zpráv, poděkování, krásných velikonočních vzkazů na školkovém plotě a fotografií. Jsme moc rádi, že jste si to užili!
Fotografie ke shlédnutí zde http://www.msdobrichovice.cz/fotogalerie

Velikonoční stezka prodloužena

Pro velký zájem bude naše Velikonoční stezka dostupná i ve čtvrtek 1.4. ve stejném čase tzn.12 - 18 hod. Užijte si to!

VELIKONOČNÍ STEZKA

Milé děti, vážení rodiče,
připravili jsme pro vás všechny VELIKONOČNÍ STEZKU. Na jednotlivých stanovištích se seznámíte s velikonočními tradicemi, zvyky a symboly, trochu si zacvičíte a zapojíte mozek i smysly. Na konci čeká překvapení!

Subscribe to Mateřská škola Dobřichovice RSS