Potvrzení o platbě školného za rok 2020

Vážení rodiče, potvrzení o uhrazeném školném za rok 2020 k vašemu daňovému přiznání bude k vyzvednutí ve vašich třídách v týdnu od 1.2.2021. Děkujeme

Aktuální informace

Od pondělí 18. ledna bude třída Čmeláků opět v provozu, pouze však pro ty děti, jejichž rodiče již doložili informaci o negativním výsledku testu žáka na Covid - 19. Kdo tak ještě neučinil, pošlete sms na tel. číslo 721 560 713. V týdnu od 18. - 22.1. bude v horních třídách opět obnoven systém předávání dětí ve spodní šatně personálu MŠ. O dalších krocích vás budeme informovat opět zde. Děkujeme, že náš web pravidelně sledujete.

Důležité - pro rodiče dětí ze třídy Čmeláků

Prosíme všechny rodiče, kteří dosud neinformovali vedení školky o výsledku testu na Covid -19, aby tak neprodleně učinili - ideálně formou sms na tel.číslo 721 560 713. Bez této informace nemůžeme stanovit další postup. Děkujeme.

Třída Čmeláků v karanténě

Z důvodu koronavirové nákazy bude od pondělí 11.1.2021 třída Čmeláků v karanténě a to do odvolání. Velmi děkujeme všem osloveným rodičům za vstřícnost a pochopení, které nám projevili - velmi si toho vážíme a posiluje nás to v této nesnadné době. Veškeré další informace a změny naleznete opět zde na webových stránkách.

Opatření pro vstup do MŠ v týdnu 4. - 10.1.2021

Vážení rodiče,
s ohledem na nařízení vlády ze dne 27.12.2020 jsme nuceni vrátit se k omezení vstupu rodičů do budovy MŠ a to zatím do 10.1.2021.
Opatření jsou následující:
- rodiče dětí ze tříd ve spodních patrech (Berušky, Modrásci, Sluníčka a Kytičky) vstupují do šaten s dětmi jednotlivě a zdržují se v šatně pouze po nezbytně nutnou dobu

Provoz MŠ

Vážení rodiče, letošní provoz MŠ bude ukončen v úterý 22.12.2020. Ve středu 23.12. bude již školka, na základě dohody se zřizovatelem, uzavřena. Sejdeme se tedy opět po Novém roce a to v pondělí 4.1.2021. Pěkné svátky všem!

Vánoční nadílka

Vážení rodiče, koronavirová doba nám bohužel zasahuje i do času vánočních svátků a tak jsme letos nuceni uzavřít kalendářní rok trochu skromněji. S ohledem na nařízení nespojovat kolektivy jednotlivých tříd, rušíme pro letošní rok společné setkání s koledami na školní zahradě. Stejně tak nemůžeme dětem nabízet k ochutnávce vaše cukroví donesené z domova a tak se s ním musíte letos vypořádat sami :). Ve třídách si v posledních dnech vytvoříme sváteční atmosféru, zazpíváme si koledy a budeme se společně těšit na vánoční čas, který všichni strávíme doma, se svými rodinami.

Předškolní příprava

V pondělí 14.12.2020 odpadá odpolední příprava předškoláků s Mgr. Doksanskou. V pondělí 21.12. opět standardně proběhne.

Adventní sbírková akce Krabice od bot - děti dětem

Moc děkujeme všem rodičům a dětem, kteří se nadšeně zapojili do sbírkové akce KRABICE OD BOT. Díky vám všem se podařilo shromáždit krásnou nadílku, která jistě potěší, tam kde je to nejvíce potřeba. Fotky zde http://www.msdobrichovice.cz/fotogalerie Krásný Advent!

Krabice od bot - děti dětem

S přicházející adventní dobou bychom se společně s dětmi a s vámi rodiči rádi připojili k dobročiné vánoční akci Krabice od bot. Jedná se o sbírku drobných předmětů pro děti, které možná pod stromečkem žádné dárky nenajdou, protože si na ně jednoduše třeba nikdo nevzpomněl... Akci zastřešuje Diakonie ČCE a více podrobností najdete v odkazu zde https://www.krabiceodbot.cz/. Rádi bychom v každé třídě naplnili dvě krabice od bot - jednu pro dívku a jednu pro kluka a to ve věku 5 - 6 let.

Subscribe to Mateřská škola Dobřichovice RSS