Informace pro rodiče dětí, které nastoupí do MŠ v pondělí 25.5.2020:

Připomínáme následující (prosíme, přečtěte celé):

- před budovou MŠ je nutné dodržovat bezpečné rozestupy

- do budovy budeme vpouštět jednotlivě, omezte tedy svůj pobyt v šatně jen na opravdu nutné minimum

- rodič vstupuje pouze s rouškou

- při vstupu do objektu MŠ použije rodič i dítě desinfekci

Praktické informace

Vážení rodiče,

s ohledem na nejčastější dotazy, zde pro vás máme několik informací:

- peníze za PLAVÁNÍ budou vráceny všem osobně v provozní době MŠ po 25.5. 2020. O termínu vyzvednutí vás budeme předem telefonicky informovat

- pro rodiče dětí, které již letos nenastoupí bude též možné po dohodě vyzvednout věci ze šaten

- veškeré zájmové kroužky pořádané MŠ se do konce školního roku ruší

Informace k obnovení provozu MŠ

Vážení rodiče,

po dohodě se zřizovatelem bude MŠ opět otevřena od pondělí 25. května 2020. Dokumenty (opatření + čestné prohlášení) nutné k docházce do konce tohoto školního roku si laskavě vytiskněte zde http://www.msdobrichovice.cz/dokumenty-ke-stazeni a podepsané přineste při nástupu do MŠ. Ohledně závazného zájmu o docházku vašeho dítěte vás budeme kontaktovat telefonicky co nejdříve. Těšíme se na vás, vaše MŠ

Datová schránka MŠ

Dovolujeme si informovat, že správné číslo datové schránky MŠ je sth9ncz.

Aktuální informace

Inspirace ke Dni matek

Milé děti, milí rodiče,

koncem tohoto týdne, v neděli 10. května, oslaví všechny maminky svůj svátek. Bohužel letos nezvládneme společně připravit besídku a ani s dárečkem vám nemůžeme pomoci. I když to sice nebude úplné překvapení, rádi vkládáme alespoň malou inspiraci k výrobě jednoduchého dárku, který jistě každou maminku zahřeje. V příloze tohoto příspěvku naleznete několik hezkých rámečků. Stačí si jeden (třeba i společně s maminkou) vybrat, vytisknout a pak už si jen někam zalezte s pastelkami a do rámečku nakreslete právě tu svojí maminku, nejlépe jak dovedete.

Pohádka o draku Koronovi

Zdravíme všechny děti i rodiče a přikládáme odkaz na moc hezkou pohádku o draku Koronovi a ještě hezčí vzdělávací omalovánky ke stažení tamtéž https://drakkoron.cz/. Materiál vznikl pod odbornou záštitou Katedry psychologie Pedagogické fakulty MU, ve spolupráci s  projektem Chráním nejslabší a to, slovy autorek, proto: "...abychom dětem přiblížily opatření, kterými mohou sebe i své blízké chránit před nemocí COVID-19.

Aktuální informace

Vážení rodiče, rádi bychom vás tímto informovali o aktuální situaci. V tuto chvíli čekáme do konce měsíce dubna na nařízení vlády, které má stanovit jasně daná kritéria pro znovuotevření školek. Dokud nebudou kritéria známá, není možné mateřskou školu otevřít, ani stanovit termín, kdy se tak stane. Sledujte i nadále naše stránky, kde se vše dozvíte s dostatečným předstihem. S přáním pevného zdraví vám i vašim blízkým, vaše MŠ

Oslavte s námi Den Země!

Milé děti, milí rodiče,

venku je krásně a tak jistě často chodíte na procházky kolem řeky. Určitě si stejně jako my uvědomujete, jak hezké je, že tu Berounku máme. Je nádherná ve všech ročních dobách, je napínavé sledovat všechny její proměny a život kolem ní. Řeku si ale musíme hýčkat a chránit ji.

Inspirace na téma louka a vše živé v ní

Milé děti, milí rodiče,

doufáme, že jste strávili krásné Velikonoce ve společnosti svých blízkých a že jste si jistě, i v omezeném režimu, užili tradic a krásného počasí. Děkujeme všem, kdo se nechali inspirovat našimi nápady na webu a třeba poslali i pár fotek. V naší fotogalerii se můžete inspirovat i vy ostatní.

Subscribe to Mateřská škola Dobřichovice RSS