Co se stalo v únoru

Velkou událostí v každé rodině i u nás ve školce bylo sledování zimní Olympiády. V průběhu her měly děti velký přehled o sportech i o sportovcích.Také u nás v MŠ taková menší olympiáda probíhala.Každý den proběhly dvě disciplíny, jedna ve třídě Berušek a druhá ve třídě Modrásků.Soutěžili jsme v takových sportech jako curling, saně, skeleton, běh na lyžích, biatlon, hokej, krasobruslení,rychlobruslení, skoky z malého a velkého můstku.Nechybělo ani vyhlašování vítězů a závěr her.

 

Karneval 

Již od rána se po školce pohybovali "spajdrmeni",zvířátka, princezny,piráti a jiné bytosti, které spojovalo, že jim to náramně slušelo. Tento den jsme si opravdu užili.Čekala nás přehlídka masek, soutěže a pořádné dovádění.

 

Na fotografie z obou akcí se podívejte ve fotogalerii.Zbylá fota budou pro rodiče k zapůjčení na "flešce" Je jich strašně moc.