Testy školní zralosti 2020

Vážení rodiče předškolních dětí, testy školní zralosti, které u nás provádí pravidelně každý rok školní psycholožka Mgr. Jana Pelinka - Doksanská, proběhnou v jednotlivých třídách takto: ČMELÁCI - středa 11.3., VČELKY - středa 18.3., KYTIČKY - středa 25.3.  V termínu středa 1.4. budou zařazeni všichni v původních termínech nepřítomní a děti s individuálním vzdělávacím plánem. Pro rodiče, kteří potřebují následnou konzultaci s psycholožkou, nabízíme k rezervaci termíny v tabulce v příspěvku níže. Pokud si konzultaci s vámi nevyžádá přimo školní psycholog (o čemž by vás informovaly paní učitelky ve vašich třídách), nebo pokud vy sami nemáte pochybnosti - není konzultace nutná! Jména vámi zapsaná v rezervační tabulce budou v souvislosti s GDPR průběžně ukládána externě a zde mazána. Budete-li chtít jakoukoliv změnu v rezervaci, kontaktujte prosím paní učitelku Horáčkovou ze třídy Včelek na tel: 739 379 943.