Inspirace ke Dni matek

Milé děti, milí rodiče,

koncem tohoto týdne, v neděli 10. května, oslaví všechny maminky svůj svátek. Bohužel letos nezvládneme společně připravit besídku a ani s dárečkem vám nemůžeme pomoci. I když to sice nebude úplné překvapení, rádi vkládáme alespoň malou inspiraci k výrobě jednoduchého dárku, který jistě každou maminku zahřeje. V příloze tohoto příspěvku naleznete několik hezkých rámečků. Stačí si jeden (třeba i společně s maminkou) vybrat, vytisknout a pak už si jen někam zalezte s pastelkami a do rámečku nakreslete právě tu svojí maminku, nejlépe jak dovedete.

V příloze je také přiloženo několik tipů na malovaný kamínek, který můžete mamince snadno vyrobit. Stačí jen někde venku najít ten pravý a udělat z něj kamínek jedinečný. Maminka ho pak jistě bude střežit, jako velký poklad. Přejeme, ať se dílo podaří a budete-li chtít, podělte se s námi o výsledek na webmsdobrichovice@seznam.cz. Budeme se těšit!

Všem maminkám i my přejeme hodně sil, zdraví a lásky!

Vaše MŠ

Příloha: