Aktuální informace

Vážení rodiče,

jistě netrpělivě očekáváte zprávu o znovuotevření mateřské školy. Věřte, že vám potřebnou informaci předložíme ihned v okamžiku, kdy ji budeme mít. Jak jistě víte, o dalším provozu mateřských škol v době trvání potřeby dodržování epidemiologických opatření rozhoduje ředitel po dohodě s vedením města. Na potřebných krocích k otevření se pracuje, čekáme na projednání termínu na Radě města. Děláme vše pro to, abychom byli schopni zajistit provoz vyhovující všem požadavkům metodiky pro MŠ, která se k nám dostala z MŠMT v pondělí 4.5. 2020. Je důležité si uvědomit a respektovat, že provoz musí být bezpečný nejen pro děti a jejich rodiny, ale i pro personál školy.

Sledujte i nadále naše webové stránky či stránky města, v příštím týdnu vás budeme informovat o konkrétních termínech a postupech.

Těšíme se na vás, vaše MŠ