Praktické informace

Vážení rodiče,

s ohledem na nejčastější dotazy, zde pro vás máme několik informací:

- peníze za PLAVÁNÍ budou vráceny všem osobně v provozní době MŠ po 25.5. 2020. O termínu vyzvednutí vás budeme předem telefonicky informovat

- pro rodiče dětí, které již letos nenastoupí bude též možné po dohodě vyzvednout věci ze šaten

- veškeré zájmové kroužky pořádané MŠ se do konce školního roku ruší

- nevyčerpané peníze za materiál na kroužku KERAMIKY vám budou vyúčtovány následovně: ti, kdo zaplatili II. pololetí obdrží v nejbližších dnech na účet 1000,- . Ti kdo dosud NEZAPLATILI naopak pošlou 500,- na účet lektorky. Hotové keramické výrobky lze po dohodě (Karolína Gemperlová tel: 603 496 296) vyzvednout

- žádáme maminky na mateřské dovolené, které přihlásily své děti do provozu zejména kvůli jejich socializaci, aby je vyzvedávaly po obědě. V opačném případě nebudeme schopni dostát požadavku o povinných rozestupech při odpočinku dětí a bude nutné toto korigovat nařízením. Děkujeme velmi za pochopení.