Rozloučení s předškoláky

Milí předškoláci, budoucí školáci,

situace nám letos bohužel nedovolí rozloučit se tak, jak jsme byli zvyklí. Přesto bychom vás určitě ještě alespoň jednou rádi viděli, popřáli vám, předali osobní věci a samozřejmě dárek na cestu do školy. Budete-li tedy chtít, stavte se za svými učitelkami na skok v pátek 26. června mezi 9–10 hodinou. Z hygienických důvodů se potkáme buď v šatně MŠ nebo na zahradě, jak nám počasí dovolí. Důvodem, proč se děti v prostorách MŠ nemohou setkat, je povinnost školky zajistit bezpečný provoz pro ty, kteří ji navštěvují nyní a splňují veškeré hygienické požadavky pro její provoz. Pokud se z jakéhokoli důvodu zastavit nemůžete, jistě se telefonicky domluvíme na jiné možnosti. S předškoláky, kteří nyní dochází se rozloučíme v rámci tříd ve stejný den, tedy v pátek 26. 6. 2020. Děkujeme za pochopení a doufáme, že i přes veškerá úskalí, budou prázdniny a těšení se do školy úplné!