Hlavní události do konce školního roku

Čarodějnický den

30.4.ve středu budeme mít " Čarodějnický den". Na zahradě se rozhoří oheň, kde si děti na svačinku opečou točený salám. Poté spálí loutku čarodějnice, kterou si každá třída vyrobí.Samozřejmě nebudou chybět hry.

Protože prožijeme dopoledne u ohně, prosíme rodiče, aby z důvodu bezpečnosti nedávali dětem čarodějné úbory a paruky.Pomalovaný obličej je vítán!

Den s hasiči a policií

6.5. úterý

Na toto dopoledne jsme ve spolupráci s hasiči z Dobřichovic a městskou policií z Černošic připravili zábavné dopoledne s ukázkou práce a techniky těchto složek.Začínáme v 10 hodin na zahradě MŠ a v blízkém okolí školy.

Besídka ke Dni matek

13.5. úterý

Na tento den odpoledne zveme všechny maminky a babičky.Besídky proběhnou ve všech třídách, čas upřesníme na nástěnkách tříd.

Foto třídních kolektivů

16.5. pátek

Tentokrát děti přijede vyfotit umělecký fotograf pan Štěpán Hon. Celková nabídka bude vyvěšena na nástěnkách.

Celodenní výlet na kozí farmu v Pěnčíně u Jablonce nad Nisou

21.5. středa

Program výletu:

- korálková dílna

- návštěva sklářské dílny

- prohlídka zvířat na farmě

- jízda vláčkem po okolí

- teplý oběd v restauraci

Odjezd je plánován na 7.30hod a návrat mezi 15-16 hodinou.

Podrobnosti budou na nástěnkách před výletem.

MDD

2.6. pondělí

Oslavíme ve školce Den dětí

Divadlo v MŠ

11.6. středa

Do školky přijede pan Kopecký s manželkou a zahrají dětem pohádku " Nápady myšky Terezky"

Zahradní slavnost    POZOR ZMĚNA TERMÍNU !

Překládá se na  neděli 22.června

Tento den se na zahradě školky rozloučíme s předškoláky. Zařaďte tuto akci do svého rodinného programu.

SLEDUJTE NÁSTĚNKY VE TŘÍDÁCH