Ahoj Čmeláci!

Ahoj Čmeláci,
máme tady další týden, kdy se bohužel nemůžeme vidět a tak vám ho zkusíme zpříjemnit aspoň takto. Opět posíláme pár typů na zábavu. Tento týden se budeme věnovat mláďatům zvířátek, která k jaru neodmyslitelně patří. Doma si s rodiči můžeš popovídat o tom, které zvíře rodí jaké mládě, kde žijí, čím se živí a zda je užitečné lidem a jak.
Posíláme básničku, tak se jí zkus naučit :)

Naše kočka strakatá,
měla čtyři koťata.
Jedno mourek, druhé bílé,
třetí žluté, roztomilé,
A to čtvrté strakaté,
Po mamince okaté.

Dále jsme pro vás připravili: Tentokrát 2 pracovní listy, protože jsme se nemohli rozhodnout, který je zábavnější. Můžeš zkusit jeden nebo oba. Neboj se je vybarvit, ale tak, jak skutečně barevná zvířátka jsou. Pro inspiraci vkládáme obrázek zvířátek na statku a s ostatními ti pomůže rodina :) Rádi bychom, abys nakreslil, nakreslila obrázek tvého oblíbeného zvířete i s mládětem. 
Zapomněli jsme připomenout - všechny obrázky schovej a přines je do školky, abychom je mohli vložit do tvého portfolia !!! :)

Moc děkujeme VŠEM kteří se zúčastnili ponožkového dne a zaslali nám fotografie.

Mějte se krásně, užívejte si prvních jarních paprsků a těšíme se na emaily.

Zdraví Zdeňka, Gábina a Martina

 

Příloha: