VELIKONOČNÍ STEZKA

Milé děti, vážení rodiče,
připravili jsme pro vás všechny VELIKONOČNÍ STEZKU. Na jednotlivých stanovištích se seznámíte s velikonočními tradicemi, zvyky a symboly, trochu si zacvičíte a zapojíte mozek i smysly. Na konci čeká překvapení!
Akce proběhne ve středu 31.3. od 12.00 do 18.00 v průběhu celého odpoledne. Start bude u skautské chaty na pozemku Sokola u haly BIOS. Vytiskněte si mapu, kterou naleznete v příloze tohoto článku, a můžete vyrazit. PROSÍME O RESPEKTOVÁNÍ VŠECH VLÁDNÍCH NAŘÍZENÍ (neshromažďujte se u jednotlivých stanovišť.) A nezapomeňte se nám pochlubit, jak se vám dařilo a zda jste si to užili. Fotky či zážitky vítány (pro předškoláky opět na mailových adresách svých tříd, ostatní na webmsdobrichovice@seznam.cz).Budeme se těšit!
Když už budete mít cestu do školky, můžete doma vyrobit velikonoční dekoraci, namalovat vajíčko, nakreslit obrázek nebo třeba jenom navázat veselou jarní pentličku a pověsit na plot školky, vedle hlavní brány. Jedinou podmínkou je, aby vaše dílka odolala rozmarům aprílového počasí.
Moc se těšíme na zpětnou vazbu a vaše výtvory. Užijte si to!

Vaše školka

 

Příloha: